(Hirdetés azonosító: 76888973) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: cég

Autó alkatrész gyártásával foglalkozó céghez keressük új munkavállalóinkat azonnali kezdéssel!

-CNC Gépkezelőt, Gépkezelőket,Forgácsolót,Esztegályos,
Pályakezdők érdeklődését is várjuk!

Végezttség nem szűkség,de szerszámkészítésben jártas ismeret szűkség.Vagy autóiparban hasonló területen végzett munka ismeret szükség!
Cnc-Nc-Ismeret előnyt jelent.
Forgácsolás-eszergályos ismeret előnyt jelent.

Kereseti lehetőség: nettó 180.000-260.000 Ft
Lakhatást Biztosítunk kulturált lakásokban ingyen

Elvárás:
- CNC gépkezelésben / forgácsolásban szerzett minimum 1-2 éves munkatapasztalat

CNC.NC Végzettséggel rendelkezőktől elvárás:
- Szakirányú végzettség
- Gyakorlat programozásban, korrekciózásban, mérésben vagy szerszámcserében

Amit kínálunk
- Csúcstechnológiás munkakörnyezet (Autóalkatrészek stb. alkatrészek gyártása)
Munkavégzés idő: 8-napi 12-óra .
Hosszútávú munka es stabil korrekt cégnél.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a human.femkft@gmail.com , vagy keressen bennünket bizalommal a megadott telefonszámon: 0630/245-71-43
Feladás dátuma: augusztus 1. 17:01.

Kapcsolatfelvétel