Gumiszerelő Debrecen

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Gumiszerelő

Gumi és kerékszerelőket keresünk hamarosan nyíló Debrecen legmodernebb autós szervizkomplexumába! Az Autodrom egy modern, csúcstechnológiás autós létesítmény, amely prémium autóipari szolgáltatásokat nyújt a megszokott garázshangulat nélkül.

Szeretnénk, ha tartósan nálunk terveznéd a jövődet!

A jövőbeni feladataid:
- személygépkocsik, kis tehergépkocsik hagyományos rendszertől eltérő gumiszerelése
- hibák feltárása és javítása
- gumiabroncsok és keréktárcsák javítása

Amit elvárunk tőled:
- feladataid felelősségteljesen és elhivatottan végezd el
- legyen legalább B kategóriás jogosítványod
- az autós szakképzettség nem feltétel, de előnyt jelent
- rendet és tisztaságot a munkahelyeden
- a gyakorlati tapasztalat és a referenciák előnyt jelentenek

Amit mi biztosítunk számodra:
- kiemelt bérezés
- munkaruha
- magas szinten felszerelt szerviz körülményeket
- képzéseket és fejlődés lehetőségét, melyek a te értékeid lesznek

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a e-mail címen. Tárgynak pedig kérünk, írd be a megpályázott pozíciót.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145411400

Jófogás alkamazás QR kód