(Hirdetés azonosító: 78573984) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 567  Ft / óra Bruttó bér: 504  Ft / óra Bruttó bér: 553  Ft / óra Bruttó bér: 525  Ft / óra Bruttó bér: 588  Ft / óra Bruttó bér: 560  Ft / óra Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 574  Ft / óra Bruttó bér: 504  Ft / óra Bruttó bér: 504  Ft / óra
- 13 % Céges

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Leko-Trade KFT

Debrecenbe repülőtéri TESCO áruház parkolójában dinnye, és más idénygyümölcs árusításra eladót felveszünk !
Elvárások :
- jó kommunikációs készség
- pontosság
- megbízhatóság

Kereskedelmi gyakorlat előnyt jelent.
Fényképes rövid bemutatkozó önéletrajzzal kérem a jelentkezést!
Érdeklődni : 06303037731
Feladás dátuma: július 11. 14:00.

Kapcsolatfelvétel