Sürgős! Céges

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Biztosítás értékesítő
Cégnév: Allianz Hungária Zrt. megbízott partnere

Pénzügyi - biztosítási tanácsadói tevékenységre keresünk 2 fő munkatársat, meglévő ügyfélállomány biztosításával, fix anyagi juttatással, kiváló érdekeltségi rendszerrel.

Jelentkezz, ha:
- pénzügyi - biztosítási szakmai tapasztalattal rendelkezel
- nem rendelkezel ilyen tapasztalattal, de értékesítésben már dolgoztál sikerrel
- van jövőképed, vannak reális álmaid, szeretnéd terveidet valóra váltani és nem csak beszélni róla, szeretnél fejlődni, és másoknak értéket adni

A következőket kínáljuk:
- munkakezdés 30 napon belül
- rugalmas munkaidő
- megbízási jogviszony fix jövedelem biztosítása mellett
- ügyfélállomány
- kezdési támogatás 36 hónapon át
- folyamatos, ingyenes oktatások, tréningek
- kiemelkedő jövedelem és egyéb prémiumok a minőségi
munka elismeréséért
- sikeres és egymást segítő kollégák
- csapatépítő összejövetelek havonta, évente közös nyaralás

Előnyt jelent, ha:
- szereted a rugalmas munkaidő-beosztást
- önállóságra törekszel
- precíz vagy
- szeretsz másokkal találkozni, beszélgetni, tanácsokat adni
- határozott, céltudatos, eredmény-orientált vagy
- saját személygépkocsi, jogosítvány
- saját személyi számítógép (laptop/táblagép)
- közgazdász, vagy pénzügyi/biztosítás közvetítői
hatósági vizsgával rendelkezel

Ellátandó feladatok:
- a meglévő ügyfélkör biztosítási/megtakarítási igényeinek teljes körű kiszolgálása
- biztosítási (személy és vagyonbiztosítások, megtakarítások), banki, és lakástakarék-pénztári termékek értékesítése, személyi kölcsön, lakáshitel értékesítése új ügyfeleknek

varunkmunkatarsnak@gmail.com
Feladás dátuma: július 7. 15:33.

Kapcsolatfelvétel