Hegesztő , lakatos , festő , CNC gépkezelő, segédmunkás állások

Feladás dátuma:

okt 2., 15:26
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Társ-95 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb szakmunkás

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Acélszerkezet gyártással foglalkozó, 1995 óta folyamatosan működő magyar tulajdonban lévő cég az alábbi pozíciókba keres kollégákat, új, jelenleg épülő gyártócsarnokunkba:
- CO-hegesztő szakembereket (Ultrahangos varratok készítése különböző acélszerkezeteken, minősítés előny, de nem feltétel)
- lakatosokat (acélszerkezetek összeállítása műszaki rajz alapján)
- fémipari festőket (aeroszolos technológiával, előírt rétegvastagságban)
- gépkezelőt CNC élhajlítógépre és esztergagépre
- lakatosmunkában jártas segédmunkásokat

Hosszú távú munkavégzés azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel, utazási támogatással. Munkaruha és annak tisztítása biztosított.

Jelentkezni lehet a megadott telefonszámon, e-mailben fényképes önéletrajz elküldésével, illetve személyesen cégünk telephelyén (előre egyeztetett időpont alapján):

Verdes Zoltán: 30/693-3561

Társ-95 Kft. Debrecen, Diószegi út 32-34.

Hirdetés azonosító: 129524694

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 17 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!