Bruttó bér: 120 000 Ft / hó
Multirégió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Helység: Nyíradony
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Paulik-Trans Kft

Nyíradonyi szállítmányozási cég AdminisztratÍv munkakörbe munkatársat keres!

FŐbb Feladatok, MunkÁk:
Bérszámfejtéshez adatszolgáltatások, jelentések készítése
Speditőr program használata
Támogatás a logisztika és könyvelés részére
Logisztikai feladatok, szállítási dokumentumok kiállítása
Irodai adminisztrációk elkészítése - szkennelés, iktatás, archiválás
Ügyfelekkel történő kommunikáció - írásos, szóbeli
Satisztikai jelentések készítése
Minimum elvárás: Érettségi és felhasználó szintű számítógépes ismeret.
Előny: nyelvtudás.
Önéletrajzokat az alábbi email címre várunk: timea.bodogan@paulik-trans.hu
telefon: 06305264657

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel