(Hirdetés azonosító: 80447436) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs

Leírás

Irodai asszisztens, adminisztrátor
(Hirdetésazonosító: 74016139) Hirdetés kezelése További hirdetéseim
Irodai asszisztens, adminisztrátor, 1. image
3 db

Tulajdonságok
Helység:
Debrecen

Kategória:
Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel
Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs
Sikeresen működő debreceni cég keres irodai adminisztrátor, asszisztens munkakörbe ambíciózus, megbízható hölgy munkatársat.

Elvárások:
- pontos, precíz munkavégzés
- megbízhatóság
- nagy munkabírás
- kiváló kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- modern, fiatalos légkör
- folyamatos fejlődési lehetőség
- hosszú távú munkalehetőség

- pénzügyi szakirányú végzettség
- német / angol nyelvtudás
- biztosításközvetítői tapasztalat
- B típusú jogosítvány

A jelentkezéseket telefonon, vagy fényképes önéletrajz formájában várjuk.

Telefonszám: 06-30-579-3828
e-mail cím: remonhr1@gmail.com
Feladás dátuma: október 10. 21:50.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel