(Hirdetés azonosító: 84946314) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: Agrárius Kft

Leírás

Központi irodánkba kulcsembert keresünk hosszútávra!

Nagyon szeretnénk egy olyan munkatársat, aki:
Középfokú végzettséggel rendelkezik
Precíz, terhelhető és pontos
Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (elsősorban Excel)
Nem okoz gondot, ha kommunikálnia kell írásban, telefonon
Lelkesedéssel áll neki az adminisztrációs feladatoknak
Német és/vagy angol középfokú nyelvtudással rendelkezik

Ebben várjuk a segítséged:
Adminisztratív, dokumentációs feladatok
Könyvelés előkészítés
Adatrögzítés
Adatbázis építés
Call center jellegű feladatok
Üzletekkel/ügyfelekkel kapcsolattartás
Partnerekhez kapcsolódó statisztikák készítése

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés
Kiváló csapat
Biztos, hosszútávú bejelentett munkahely

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a következő email címre:
agrariuskft@gmail.com

Üdvözlettel, Agrárius Kft.
Feladás dátuma: november 12. 11:07.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel