Irodai asszisztens munkakör a Krisba Doors-nál

Bruttó bér:

490 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 11., 14:53

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Cégünk Magyarország egyik piacvezető minőségi nyílászárókat forgalmazó vállalata.
Jellemzőink:
Kiemelkedő szakmai hozzáértés. Európai csúcsminőségű nyílászáró termékek. Ügyfél centrikus ügyvitel. Gyorsan fejlődő vállalat. Karrierépítési lehetőség munkatársak részére.

Nálunk a helyed, ha szeretnél egy biztos állást, igényes környezetben, ahol lehetőséged van a személyes fejlődésre is!
- Bővítjük csapatunkat irodai asszisztens munkatárssal!-

Főbb tevékenységek:

Megrendelések feldolgozása
Kapcsolattartás a beszállító Partnerekkel
Háttér dokumentumok kezelése és nyilvántartása

Amit elvárunk:
Kiváló együttműködési képesség
Pontos, precíz munkavégzés és dokumentum kezelés
Csapatszellem

Amit nyújtunk:
A személyes siker elérése és jövőd biztonságos tervezése
Színvonalas munkakörülmények a Megye egyik legnívósabb bemutató termében
Kiváló csapat, akiket a közös cél elérése motivál
Nagyszerű vezetők, akik megbecsülik az értékes csapattagokat

Ha úgy érzed szívesen dolgoznál nálunk, küldd el fényképes önéletrajzod erre a címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146992354

Jófogás alkamazás QR kód