Karbantartó állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Paulik Fafeldolgozó kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Feladatok:
Napi hibaelhárítási és karbantartási feladatok elvégzése
A termelő gépek rendelkezésre állásának biztosítása
Rendszeres karbantartások időpontjának figyelemmel kísérése
Tervszerű, időszakos karbantartásokban való részvétel
A felmerülő alkatrész- és karbantartási segédanyag igényének jelzése a műszaki vezető felé
Fejlesztési és hiba-megelőzési javaslatok a csoport, illetve a karbantartás vezető felé.
Elvárások:
Középfokú végzettség
Minimum két év szakmai tapasztalat
Önálló, precíz részletekre ügyelő munkavégzés
Felelősség-és költségtudatos szemlélet, megbízhatóság
Előnyt jelent:
Faipari gépek szervizelesében, karbantartásában szerzett gyakorlat
Villanyszerelési ismeretek
Amit kínálunk:
Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony, stabil munkáltatói háttérrel
Stabil kiemelkedően versenyképes és megbízható fizetés
Maximális vezetői támogatás a betanulás alatt és azt követően is
Emberséges, közvetlen hozzáállás a vezetőség részéről
Törekvés a munka és magánélet egyensúlyának betartására.

Hirdetés azonosító: 150005158

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 5 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!