(Hirdetés azonosító: 79890975) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Derecske
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Kiss-Iskolabútor Kft

Leírás

Lakatos üzemvezető

A Kiss-Iskolabútor Kft., az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó cége fémipari üzemébe keresi üzemvezetői munkatársát főállásban. (2 főt)

Feladatok:
Lakatosüzemvezetői feladatok ellátása
Kiírt gyártási folyamatok elvégzése, végrehajtatása
Lakatosüzem dolgozói létszámának biztosítása
Fémipari gépek átfogó ismerete (CNC csőhajlító, Fűrésztárcsás daraboló, Hegesztőberendezés stb.), dolgozók betanítása, felügyelete
Gyártás műszaki előkészítése
30 fő munkájának irányítása
Alapanyag ellátás biztosítása
Árú átvétel, árú kiadás, felelős, az üzem által használt anyagok adminisztrációjáért
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése
Termelés hatékonyságának növelése
Gyártási határidők betartása
Szükség esetén a technológia fejlesztésének véghezvitele.

Elvárások:
Középfokú végzettség
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
Terhelhetőség
Önálló munkavégzés képessége
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség (fémipari üzemmérnök)

Pozíció területe:
Gyártás/Termelés

Munkavégzés helye:
Derecske

kiss-iskolabutor@t-online.hu
06-30-881-86-68

Személyesen: 4130 Derecske Dózsa György u. 27. hétköznapokon 8.00-16.00 ig.
Feladás dátuma: augusztus 27. 14:07.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel