Bruttó bér: 123 000  Ft / hó Bruttó bér: 126 000  Ft / hó Bruttó bér: 109 500  Ft / hó Bruttó bér: 126 000  Ft / hó Bruttó bér: 111 000  Ft / hó Bruttó bér: 117 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 114 000  Ft / hó Bruttó bér: 121 500  Ft / hó Bruttó bér: 123 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Munkatársleszek

Cégünk debreceni irodájába, pénzügyi, illetve kommunikációs területre munkatársakat keres, mellékállás lehetőséggel!

Amit kínálunk:
-Fiatalos, lendületes csapat
-Kellemes, belvárosi, exkluzív irodai környezet
-Karrierlehetőség
-Magas jövedelem
-Biztos munkahely, fő és mellékállás lehetősége
-Továbbképzés, átképzés

Amit elvárunk:
-Jó kommunikációs készség
-Csapatmunka
-Fejlődni akarás
-Jó megjelenés

Minimális végzettségi követelmény:
-Érettségi bizonyítvány

Előny:
-Gazdasági / pénzügyi végzettség, folyamatban lévő tanulmányok vagy okj-s tanulmány.
-Német vagy angol nyelvtudás

A munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,
akkor várjuk fényképes önéletrajzod, az alábbi e-mail címre:

munkatarsleszek88@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 12. 13:33.

Kapcsolatfelvétel