Multirégió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Helység: Nyíradony
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Mezőgazdasági termeléssel, terményszárítással foglalkozó nyíradonyi vállalatunkhoz keresünk munkatársat, mérlegház kezelésére.
Feladatok:
Termény átvétele
Termény minősítése
Beszállítás/Kiszállítás koordinálása
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezni lehet:
Fényképes önéletrajzzal az: allas.b.gy@gmail.com e-mail címen
Kérdés esetén keressen bátran a következő telefonszámokon:
+36-30-655-0176
+36-30-961-6214

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel