Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Vámostel Kft

A Vámostel Kft. technikus munkakörbe keres munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladat
Internet, tv, telefon szolgáltatások létesítése és az ezzel kapcsolatos szerelési munkák kivitelezése (SAT, Réz, GPON hálózatokon)

Elvárások
képesség önálló gondolkodásra, csapatban való munkavégzésre
kreativitás (felmerülő problémákra megoldás keresés)
általános gyakorlati érzék
jogosítvány
jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előny
Windows emelt szintű felhasználói ismeretek
(eszközkezelő, hálózatkezelés)
IP hálózatok ismerete
számítógépes hálózatszerelésben szerzett tapasztalat
optikai adatátviteli eszközök ismerete

Amit kínálunk:
fejlődési lehetőség
versenyképes fizetés
nem baj, ha nem rendelkezik a szükséges tudással, csak akarjon tanulni, mi segítünk

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre küldje el: vamostel@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 6. 20:19.

Kapcsolatfelvétel