Műszaki Webáruház Munkatársat Keres - Ügyfélszolgálatos

Feladás dátuma:

feb 29., 20:51

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Debreceni webáruházunkba keresünk jó kommunikációs készséggel megáldott fiatal munkatársakat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:
- ügyfélszolgálatos

Kizáró tényezők:
- nappali hallgatói jogviszony

Nincsenek tapasztalatbeli elvárások, pályakezdőket is várunk. A legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek szükségesek a gördülékeny munkavégzés érdekében.

Amit kínálunk: - fix havi jövedelem - fiatalos, lendületes csapat - 8 órás munkavégzés (H-P 8-16 ó.) - önálló és csapatmunka egyaránt!

Munkavégzés helye: Debrecen. Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot várunk!
E-mail címünk:

Csatlakozz dinamikusan fejlődő cégünkhöz:
- 2000 óta folyamatosan jelen vagyunk az internetes kereskedelem piacán
- Debrecen kiemelt jelentőségű stratégiai partnere vagyunk
- kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőséget biztosítunk

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 124860476