Műszaki üzemeltetési specialista

Feladás dátuma:

ápr 9., 15:21

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

Újonnan induló, magyarországi prémium-autógyártással foglalkozó projektünk számára keressük kollégánkat.

Mi lesz a munkád?
Megelőző karbantartási tevékenységek végrehajtása
Folyamatosan ellenőrzöd a biztonsági berendezéseket, és gondoskodsz azok megfelelő működéséről
Karbantartod az anyagmozgató berendezéseket
A karbantartási feladatok elvégzése után jelentéseket készítesz, amelyek rögzítik a végrehajtott tevékenységeket és az esetleges javításokat
Értékeled a meglévő eljárásokat és javaslatokat fogalmazol meg azok fejlesztésére

Elvárások:
Karbantartásban szerzett 2+ év tapasztalat (anyagmozgató berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat előny)
Autóipari és/vagy ellátási láncban szerzett tapasztalat
Microsoft Office-ban való jártasság
Kiváló döntéshozatali és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
Legyen része Európa egyik leginnovatívabb autóipari telephelyén lévő projektünknek
Cafeteria 500.000 Ft/év
Stabilitás, karrier növekedés és tanúsított képzések széles skálája
Barátságos csapat és kellemes munkakörnyezet
Gyümölcsnapok, ingyenes kávé, Alza/Praktiker kedvezmények
Lehetőség különféle jegyek megnyerésére (pl. Forma1, Coldplay, Bayern München és Manchester United jegyek online vetélkedők keretein belül egész évben)
Lehetőség jótékonysági tevékenységekben való részvételre pl. DHL Go Green és Disaster Recovery Group program

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146943820

Jófogás alkamazás QR kód