Online marketing feladatokra munkatársat keresünk debreceni telephely

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Online marketinges

Online marketing feladatokra munkatársat keresünk debreceni telephelyünkre.

Feladatok:
- A webshop tartalmának karbantartása, fotók, termékleírások, dokumentumok feltöltése, frissítése
- Facebook, Instagram posztok és hirdetések írása, készítése
- Közreműködés a webshop fejlesztésében és optimalizálásában

Elvárások:
- min. középfokú végzettség
- szakmai képesítés hiányában, 2-3 éves gyakorlat
- számítástechnikai ismeretek
- precízitás, önállóság, kreatív és gyors problémamegoldó képesség
- grafikai programok ismerete

Előnyt jelent:
- marketing, kommunikáció, vagy egyéb releváns felsőfokú tanulmányokat végez/végezett
- Google Analytics, Ads, PPC, SEO ismerete
- angol nyelvismeret
- HTML ismeretek

Amit kínálunk:
- biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő, országosan ismert cégnél,
- fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem,
- kellemes munkahelyi légkör,
- feltétlen támogatás a minél jobb minőségű munkavégzés érdekében,
- anyagi és erkölcsi megbecsülés

Fizetés: megegyezés szerint (Kérjük fizetési igényét az önéletrajzával együtt adja meg!)

A fényképes önéletrajzokat, oldalunk Karrier menüpontban lévő Őnéletrajz feltöltőn kérjük elküldeni.
Kérjük minden esetben olvassa el az Adatvédelmi nyilatkozatot!
Várjuk jelentkezését!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145447252

Jófogás alkamazás QR kód