Raktáros kollégát keresünk

Feladás dátuma:

szept 24., 12:04
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Társ-95 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Acélszerkezet gyártással foglalkozó, 1995 óta folyamatosan működő magyar tulajdonban lévő cég raktáros pozícióba keres kollégát, debreceni telephelyre.
Elvárások:
- acéltermékek (csövek, zártszelvények, lemezek, idomacélok stb.) ismerete
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Excel, Word)
- minimum érettségi
- raktáros munkakörben, acélszerkezet gyártás területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
- előny: targoncavezetői jogosítvány
Hosszú távú munkavégzés azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel, étkezési és utazási támogatással. Munkaruha és annak tisztítása biztosított.

Jelentkezni lehet a megadott telefonszámon, e-mailben fényképes önéletrajz elküldésével, illetve személyesen cégünk telephelyén (előre egyeztetett időpont alapján):

Verdes Zoltán: 30/693-3561

Társ-95 Kft. Debrecen, Balmazújvárosi út 14.

Hirdetés azonosító: 150449107

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 21 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!