Helység: Debrecen
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Papp-Ker-Terv-Szolg. Kft

Recepciós-Szobaasszony ( egy munkakör), három műszakba vagy csak éjszakai műszakba érettségizett, megbízható, nem dohányzó (!) debreceni munkavállalót keresek. Angol nyelvtudás és számítógépes ismeret előny de nem kizáró ok.
Centrum Panzió Debrecen
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a debrecen@panziocentrum.hu címen

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel