Recepciós munkatársat keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Recepciós

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Recepciós Álláslehetőség!

A Debrecentől 12 km-re, Nyíradony-Tamásipusztán található Borostyán Med-Hotel**** Recepciós munkatársat keres!
Légy a csapatunk tagja és szerezz szakmai tudást színvonalas környezetben! Építsd velünk a karriered!

Feladatok:
-Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása.
-Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok és észrevételek gyors,
hatékony kezelése és továbbítása.
-Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
-Szobafoglalások felvétele, visszaigazolása, nyomon követése.
-Concierge feladatok ellátása, programok, szállodai szolgáltatások értékesítése.

Elvárások:
-Angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata szóban és írásban
egyaránt.
-Jó szervező- és problémamegoldó készség.
-Kedves, barátságos, vendégközpontú viselkedés.
-Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség.
-Precíz, igényes munkavégzés.
-Kifogástalan megjelenés, ápoltság.
-Csapatjátékos attitűd.

Előnyt jelent:
-Egyéb idegen nyelv ismerete.
-Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
-Hostware program ismerete, magabiztos kezelése.
-Szakirányú végzettség, vagy turizmusban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:
-Teljes munkaidő.
-Azonnali munkakezdési lehetőség.
-Fiatal, lendületes recepciós csapat, jó hangulat, elegáns munkakörnyezet.
-Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség.
-Rugalmas havi munkaidő beosztás, 12 órás folyamatos munkarend, éjszakai és hétvégi műszakok egyaránt.

Amennyiben nyitott pozíciónk felkeltette az érdeklődésedet,
küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

További információ és jelentkezés:

Hirdetés azonosító: 150295523

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 25 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!