2 db

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Csomagoló
Cégnév: Otex Kereskedelmi Bt

Stabil hátterű debreceni cég keres dolgozni akaró és tudó munkatársat hosszú távra, egyenlőre csak 4 vagy 6 órában, élelmiszer gyártó és csomagolói munkakörbe, könnyű fizikai munkára. A pontos, precíz munkavégzés feltétel, a személyi higiénia alapvető elvárás. Nemdohányzó munkahely. Kezdés február elsejétől - fizetés megállapodás szerint.
Jelentkezés kizárólag e-mailben az info@otex.hu címen - önéletrajzzal vagy legalább egy pár soros bemutatkozással és fényképpel.
Feladás dátuma: január 14. 00:26.

Kapcsolatfelvétel