Bruttó bér: 118 500  Ft / hó Bruttó bér: 117 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 108 000  Ft / hó Bruttó bér: 121 500  Ft / hó Bruttó bér: 120 000  Ft / hó Bruttó bér: 114 000  Ft / hó Bruttó bér: 106 500  Ft / hó Bruttó bér: 112 500  Ft / hó Bruttó bér: 121 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Debreceni székhelyű cég, segédmunkást keres villanyszerelő mellé azonnali kezdéssel.

Elvárások:
- a villanyszerelő kollégák munkájának segítése (vésés, horonymarás)
Előny:
- hegesztői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- alkalmazotti munkaviszony
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az alábbi e-mail címre: : szerviz4@freemail.hu
Feladás dátuma: augusztus 16. 11:15.

Kapcsolatfelvétel