Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Békés
Helység: Berettyóújfalu
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Románia
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: transbitum

C kategoriás Soföröoket szerzödünk akár azonnali munkakezdéssel, belföldi munkára Budapest és Szarvas kornyékére. (Szallasban Segitunk)
8x4-es Mercedes Actros billencsekre kellene dolgozni.
A fizetés 900Euro / hónap-tol kezdődnek (minimum amit megkeres 900Euro/honap de akar 1200eeurot is)
Továbi információért a 0036 70 3587872 telefonszámon lehet érdeklödni, vagy a transbitum.szigyarto@gmail.hu email cimre önéletrajzot küldeni.
Feladás dátuma: május 14. 10:52.

Kapcsolatfelvétel