Szakács/ Konyhafőnök - Budapest, Debrecen

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Szakács

Leírás

Szakács és Konyhafőnök állás Budapesten vagy Debrecenben

Több étteremből álló cégcsoport keresi új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából séf és szakács kollégáit.

Tapasztalt konyhafőnök vagy és szeretnéd ezt a tudásod egy prémium étteremben kamatoztatni?
Esetleg tapasztalt szakács vagy, aki szívesen dolgozna egy stabil lábakon álló változatos munkakörnyezetet kínáló étteremláncnál?

Főbb feladataid az alábbiak lennének mindkét pozícióban:
Az élelmiszerbiztonsági szabályok betartása/ betartatása
Az ételek az éttermünktől megszokott magas minőségű elkészítése

Konyhafőnökként
A konyhai csapat koordinálása és felelősségteljes vezetése
Igényes, precíz pontos munkavégzés és annak megkövetelése a kollégáktól

Elvárás mindkét pozícióban:
Kiemelkedőn jó teherbírással rendelkezz és tudj megfelelően kommunikálni a munkatársakkal
Kreativitás, professzionalitás, maximalizmus jellemezzen
Megfelelő tapasztalattal és ambícióval rendelkezz
Hozzáállásban legyél példakép a dolgozók számára
Alapanyagrendelésben, raktárkészlet kezelésében vagy készletgazdálkodásban legyen tapasztalatod

Konyhafőnökként:
Tudd a szuper összeszokott/ bővülő csapatodat, úgy irányítani, hogy közben kellően lelkesíts és motivál

Amit kínálunk:
Prémium éttermünktől elvárható fizetési kategória
Kellemes munkakörnyezet
Karrierlehetőség
Ingyenes háromszori étkezés, ingyenes személyzeti ital

Ha magadra ismertél, mindenképpen jelentkezz, mert akkor téged keresünk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el az önéletrajzod!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143025765

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja