Szarvasmarha telepvezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Máriás csoport

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Telepvezető

Leírás

Korszerű szarvasmarha telepünkre telepvezetőt keresünk.

Feladatok

A felügyelete alá tartozó beosztottak napi munkavégzésének irányítása és ellenőrzése, illetve beosztásának elkészítése
Állatállomány egészségügyi felügyelete
Az állat-egészségügyi prevenciók folyamatos betartása és szoros együttműködés a kijelölt állatorvossal
Állomány nyilvántartás vezetés
Szarvasmarha tartással és tenyésztéssel kapcsolatos napi feladatok ellátása
A telepirányításban történő aktív részvétel
Tömeg-, szálas-, abrak-, kiegészítő takarmány készletek kezelése és ügyviteli karbantartása
Beérkező anyagok fogadása, átvétele
Felmerülő műszaki hibák elháríttatása
Értékesítésre szánt állatok előkészítése
Szükséges dokumentációk naprakész vezetése
Időszakonkénti jelentések készítése

Elvárások

Szakirányú végzettség, agrár területen megszerzett diploma előnyt jelent
Szarvasmarha telepen szerzett szakmai tapasztalat
Megoldás orientált munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság
B kategóriájú jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Vállalatirányítási rendszer, ENAR)
Kiváló vezetői és irányítói készségek
Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás
Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
Fiatalos, ambiciózus és vidám csapat
Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
Fejlődési lehetőség
Legkorszerűbb technológiákkal felszerelt, új építésű telephelyek

Céginformáció

A Máriás cégcsoport, debreceni központtal, szántóföldi növénytermesztéssel, elsősorban búza, kukorica, árpa és napraforgó termeléssel, valamint az állatállomány tömegtakarmányozásához szükséges növények termesztésével foglalkozunk.
Hízó szarvasmarha állományunk a legkorszerűbb technológiákkal felszerelt új építésű telepen, többnyire limuzin, magyar tarka és Holstein-fríz egyedekből áll. A telep állomány befogadó képessége kb. 600db hízó és 150 anyatehén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy, kérjük, az e-mail címre szíveskedjen megküldeni fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145802489

Jófogás alkamazás QR kód