(Hirdetésazonosító: 25925238) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 117 000  Ft Bruttó bér: 123 000  Ft Bruttó bér: 109 500  Ft Bruttó bér: 106 500  Ft Bruttó bér: 115 500  Ft Bruttó bér: 109 500  Ft Bruttó bér: 120 000  Ft Bruttó bér: 150 000  Ft Bruttó bér: 106 500  Ft Bruttó bér: 105 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési vezető

Leírás

Szerződések véglegesítésére biztosítóhoz keresek 2 fő munkatársat. Ügyfélkör egy része biztosított.
Lehetőség van egyedi esetben másod állásra is.
6 hónap után vezetői tovább képzés lehetősége, emelt alapbérrel.
Kezdő bérezés 150000 Ft.
További megbeszélés személyesen.
Önéletrajzot a vassne.gizus@gmail.com e-mail címre kérem.
Feladás dátuma: július 9. 18:10.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.