(Hirdetésazonosító: 81016003) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 6 840  Ft Bruttó bér: 9 000  Ft Bruttó bér: 7 380  Ft Bruttó bér: 7 560  Ft Bruttó bér: 6 570  Ft Bruttó bér: 7 200  Ft Bruttó bér: 7 380  Ft Bruttó bér: 6 930  Ft Bruttó bér: 6 750  Ft Bruttó bér: 6 300  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Leírás

Szezonális gyümölcs árúsitáshoz korhatár nélkűl hölgyek, urak, diákok jelentkezését várjuk azonnali kezdéssel . Bérezés egyéb információ személyesen. Akár napi 7000

Elvárások :
- jó kommunikációs készség
- pontosság
- megbízhatóság

Kereskedelmi gyakorlat előnyt jelent de nem fontos. telefonon várom a jelentkezéseket mivel ritkán van idő gép elé ülni.
Feladás dátuma: június 25. 10:46.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.