Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Személyi asszisztens

Debreceni központi irodába keresünk agilis, kommunikatív, önálló munkavégzésre képes igazgatósági asszisztenst, teljes munkaidős foglalkoztatással.

Elvárások:
- kiváló szervező készség
- felhasználó szintű informatikai ismeret
- kiváló számítógépkezelés
- Word, Excel gyakorlati szintű kezelése
- PPT készítése
- nagy munkabírás

Előny az elbírálás során:
- irodatechnikai eszközök kezelésének ismerete
- Debreceni lakóhely
- felhasználó szintű idegen nyelvismeret
- felsőfokú végzettség
- irodai adminisztráció területén szerzett gyakorlat
- személyi asszisztensi gyakorlat
- menedzser asszisztensi tapasztalat
- irodavezető szakképzettség

A pályázó személyes adatai kezeléséhez történő hozzájárulásával, valamint a bérigényével ellátott, fényképes önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.
Feladás dátuma: május 10. 16:21.

Kapcsolatfelvétel