Távközlési hálózatszerelő

Feladás dátuma:

ápr 16., 10:09

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

30 éve fennálló és folyamatosan bővülő cégünk keres távközlési hálózatépítési, hálózatszerelési feladatokra kollégát. A kiválasztásra kerülő jelentkezők részt vehetnek különböző projektjeinkben, melyek során gyengeáramú, strukturált kábel építési és szerelési, beltéri és kültéri optikai kábel építési, szerelési, mérési feladatokat végezhet. Vállalkozásunk működési területe főleg Hajdú-Bihar vármegye, de nem kizárt távolabbi munkavégzés az ország területén.

Elvárások:
- B kategóriájú jogosítvány
- hajlandóság esetenként magasban végzendő munkára
- középfokú végzettség, lehetőleg műszaki vonalon
- munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálat teljesítése

Előnyt jelent:
- B+E, C, C+E kategóriájú jogosítványok
- gépkezelői, emelőgép kezelői jogosultságok, vizsgabizonyítványok
- tapasztalat gyengeáramú, optikai és/vagy erősáramú hálózatszerelés területén
- szakirányú végzettség (villanyszerelő, informatikus, stb.)

Amit nyújtunk:
- bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
- hosszútávú fejlődési lehetőség, változatos projektekben való részvétel
- a szakmában elvárható, korrekt bérezés minden hónap 10-ig

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a jofogas.hu üzenetküldésén keresztül.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145747483

Jófogás alkamazás QR kód