Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Építőipari értékesítő
Cégnév: Pozsonyi Acél Kft

Dinamikusan fejlődő építőanyag kereskedő cég irodai munkára, tele sales munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Elvárás:
- Kiváló kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség
- Értékesítési tapasztalat
- Sikerorientáltság
- Értékesítési véna

Amit Kínálunk:
- Versenyképes alapbér+jutalék
- Munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
- Hosszútávú munkahely
- Előrelépési lehetőség

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen lehet:

pozsonyiacelkft@gmail.com
Feladás dátuma: június 7. 18:13.

Kapcsolatfelvétel