Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Marketing / média / művészet
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Márka- és Termékmenedzser
Cégnév: Okpower

Hazai gy?rto keres r?szmunkaidős munkat?rsat moboltöltő ?llom?sai ?s okos pad online ?rt?kes?t?s?re. Tev?kenys?günlről az okpower.hu pldalon olvashat. E-mail marketing ?s telefonos megkeres?s a leendő vebők felkutat?sa a feladat. R?szmunkaidőben otthonrol v?gezhető munka.
Plusz jutal?k az ?rt?kes?t?sből.
Feladás dátuma: május 16. 14:54.

Kapcsolatfelvétel