(Hirdetés azonosító: 82950423) Hirdetés kezelése »
4 db
Bruttó bér: 181 700  Ft / hó Bruttó bér: 161 000  Ft / hó Bruttó bér: 170 200  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 186 300  Ft / hó Bruttó bér: 230 000  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 172 500  Ft / hó Bruttó bér: 190 900  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Hello! Én az ambiciózus éned vagyok. Beszélnünk kell.
Az a helyzet, hogy elnyomva érzem magamat. Nem hagysz érvényesülni, pedig én is a részed vagyok. Jó-jó, értem én, hogy nehéz a váltás, de mi volna, ha legalább egyszer kipróbálnád magadat?

LÉpj közénk a céljaidért!

Amit kínálok:
- felelősségteljes hivatás
- rugalmas, változatos napok
- új szakma elsajátítása
- fiatal, jó kedélyű csapat
- elismerés
- megbecsülés
- egyedülálló bónusz rendszer
- kezdő kollégák kiemelt támogatása
- feljebbjutási lehetőség (nem kihalásos úton)

Amit Te tegyél bele:
- légy nyitott az újdonságok felé
- fellépésed legyen határozott, mindemellett tisztelettudó
- megjelenésedre légy igényes
- merj beszélni embertársaiddal
- ismerd a magyar helyesírás alapjait
- ha nehézség ér, húzd ki magad és folytasd a munkád

További feltétel: érettségi bizonyítvány

Diploma és JogosÍtvÁny megléte előny!

Elsődleges korosztály: 22-32 év

Jelentkezz a takacs.dorina0117@gmail.com email címen fényképes önéletrajzoddal és légy a csapatom tagja!

"Hivatásunk a jövő."
Feladás dátuma: augusztus 22. 17:17.

Kapcsolatfelvétel