(Hirdetés azonosító: 82950423) Hirdetés kezelése »
3 db
Bruttó bér: 220 000  Ft / hó
Céges Multirégió Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Fix munkaidő. Sablonszerű napok. Monoton munka. Lapos hangulat. Unalmas céges rendezvények.

Ez megteszi neked? Akkor Lapozz tovább! ;)

Vagy:

Lépj közénk a céljaidért!

Amit kínálok:
- felelősségteljes hivatás
- rugalmas, változatos napok
- új szakma elsajátítása
- fiatal, jó kedélyű csapat
- elismerés
- megbecsülés
- egyedülálló bónusz rendszer
- kezdő kollégák kiemelt támogatása
- feljebbjutási lehetőség (nem kihalásos úton)

Amit Te tegyél bele:
- légy nyitott az újdonságok felé
- fellépésed legyen határozott, mindemellett tisztelettudó
- megjelenésedre légy igényes
- merj beszélni embertársaiddal
- ismerd a magyar helyesírás alapjait
- ha nehézség ér, húzd ki magad és folytasd a munkád a saját célod érdekében

További feltétel: diploma

Jogosítvány megléte előny!

Elsődleges korosztály: 22-36 év

Jelentkezz a takacs.dorina0117@gmail.com email címen fényképes önéletrajzoddal és légy a csapatom tagja!

"Hivatásunk a jövő!"
Feladás dátuma: január 7. 15:51.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel