Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Kulcsár Zoltán

Debrecen Mikepércsi u. MOL (kimenő 0-24) töltőállomásra töltőállomás kezelő és shop eladó munkakör betöltésére kollégát keresünk.
Akivel szívesen dolgoznánk, az rendelkezzen jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel,vevőorientált szemlélettel és szeret csapatban dolgozni.
Amit kínálunk: kiváló munkakörülmények, jó csapat, extra juttatások, rendezett munkajogi feltételek.
Bruttó bér 188000 Ft. + pótlékok + jutalom
Jelentkezni személyesen hétköznap 8-16-ign vagy e-mailben k.zozo222@gmail.com
Feladás dátuma: március 20. 12:26.

Kapcsolatfelvétel