2 db

Multirégió Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Jász-Nagykun-Szolnok
Helység: Debrecen
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Festival Agency Kft

szakácsot keresek Halászlé, Sült halak elkészítéséhez.( fizetés megegyezés szerint) július 6-7-8 -ra a Tiszafüredi Halasnapok idejére szállás megoldott, továbbá pultost,hamburgerek, hot-dog, olajos lángos,gyros kiszolgálásához keresünk érvényes eü kiskönyvel rendelkezőt június 29-30-július 1; július 6-7-8 -ra. Amit ajánlunk dinamikus fiatal csapat, napi nettó 10 ezer forint/ nap.
Keresek továbbá segédmunkára rakodó, árutöltő feladatkörbe napi bér 7 ezer/nap
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal : villas.zoltan@festivalagency.hu
Feladás dátuma: június 13. 17:47.

Kapcsolatfelvétel