(Hirdetés azonosító: 82772386) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 337 500  Ft / hó Bruttó bér: 333 000  Ft / hó Bruttó bér: 355 500  Ft / hó Bruttó bér: 315 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 369 000  Ft / hó Bruttó bér: 450 000  Ft / hó Bruttó bér: 355 500  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 378 000  Ft / hó
Céges Multirégió Borsod-Abaúj-Zemplén, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Helység: Eger
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Asztalos

Leírás

Ablakbeépítő szakembert keresünk, hosszútávú munkára!

Feladatok:
Nyílászárók szakszerű beépítése
Ehhez kapcsolódó munkálatok elvégzése (párkányok, szegőlécek, redőnyök, szúnyoghálók)

A munkavégzés Eger és környéke és Budapest!

Nyugati bérezés! Bejelentett határozatlan idejű 8 órás munkaviszony!

Jelentkezni és önéletrajzot a következő címen várjuk:
inteqkft@gmail.com
30/5157470
Feladás dátuma: augusztus 16. 21:03.

Térkép

Cím: Heves
Eger

Kapcsolatfelvétel