Tulajdonságok

Helység: Kál
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: Zele-Bau Kft

A káli telephellyel rendelkező Zele-Bau Kft. asztalos munkatársat keres.
Munkavégzés helye: Kál
Elvárások:
- legalább 3 éves szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzés
- fa- és asztalosipari gépek, eszközök és technológiák magabiztos ismerete
- vezetői affinitás; 2-3 fős csapat munkájának vezetése
- jó problémamegoldó készség, kreativitás és csapatszellem
Feladatok:
- szóbeli információk, rajzok, illetve tervek alapján faipari és asztalos munkák kivitelezése
- egyedi nyílászárók és bútorok készítése és szerelése
Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- modern gépek és berendezések
- igényes munkakörnyezet
- stabil, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés szakmai önéletrajz megküldésével a human@zelebau.hu e-mailcímen. Az üzenet tárgy részében kérjük az "Asztalos" jeligét feltüntetni.
Feladás dátuma: december 8. 07:25.

Térkép

Cím: Heves
Kál

Kapcsolatfelvétel