(Hirdetés azonosító: 89218456) Hirdetés kezelése »
1 db
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Füzesabony
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: Excellent Quality Kft

Dinamikusan fejlődő cégünk munkatársakat keres Gépkezelői pozícióba füzesabonyi fémipari multinacionális partnerünkhöz saját állományunkba 8 órás 3 műszakos munkarendre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- CNC Gépkezelés
- korrekciózás
- esztergálás, marás

Amit kínálunk:
- azonnali kezdés
- rendezett, bejelentett munkaviszony a kezdetektől
- határozatlan idejű munkaszerződés
- kimagasló órabér + műszakpótlékok(20 %, 30 %, 50 %)
- 30 Ft./ KM utazási hozzájárulás, vagy havi 100 %-os bérlet támogatás
- azonnali teljes túlóra kifizetés
- termelési bónuszrendszer
- korrekt, empatikus vezetőség

Amit elvárunk:
- 3 műszak vállalása
- megbízhatóság
- rugalmasság
- fémiparban való jártasság
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat szükséges

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzász az info@excellentquality.hu e-mail címre és felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Ha kérdése van, hívja a +36/20/375-69-47-es telefonszámot hétköznap 08:00-16:30 óra között.
Feladás dátuma: március 19. 18:44.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel