Multirégió Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest
Helység: Erdőtelek
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Azonnali kezdéssel keresünk bányaipari gépek gyártására nagy gyakorlattal rendelkező Co hegesztőket (próba hegesztés szükséges PF 15mm tompafüggő varrat) és műszaki dokumentációról önálló munkavégzésre alkalmas szerkezetlakatosokat illetve gyakorlattal rendelkező CNC forgácsolókat horizont megmunkáló központra.

Amit nyújtunk:
-megfizetett szakmunkás bérezés 1400-1900
-normális körülmények műhely munka
-heti 30 000Ft előleg
-Egyedi albérletek mindenkinek külön szoba biztosított
-Albérletben Tv/internet/mosógép/
-egész évben túlóra lehetőség
-utazás támogatás ( 60-70km-ig )100% -ban
-egyedi termékek gyártása, lemezvastagság 20-80mm-ig
Feladás dátuma: október 18. 12:15.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel