Értékesítő (fűrészáru)

Feladás dátuma:

szept 16., 21:36

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Leírás

Fűrészáru értékesítői állás
Szereted, ha a munkád pörgős, és nem kell egész nap a monitor előtt ülni? Szívesen dolgozol csapatban és szeretsz közös eredményeket felmutatni? Az ügyfél elégedettsége számodra is fontos? Ha igen, kérlek, olvass tovább, mert a Fabók-Fabót fakereskedésébe most pont egy ilyen munkatársat keresünk!
Cégünk immár 26 éve biztosít az ácsok és asztalosok részére folyamatos alapanyag ellátást Egerben. 6000 négyzetméteres telephelyünkön megtalálható az orosz, ukrán, szlovák származású lucfenyő, borovi és vörösfenyő fűrészáru, lambéria, hajópadló, gyalult termékek. Emellett tartunk tetőfedéshez, szigeteléshez és gipszkartonozáshoz szükséges alapanyagokat is.

Belső Értékesítő (fűrészáru)
Mutatjuk is, mik lennének a főbb feladataid ebben a munkakörben:
- barátságosan fogadni a kedves és kevésbé kedves ügyfeleket, minden helyzetben szakszerűen kiszolgálni őket
- felmérni a vevő igényeit, főleg, ha még ő maga sem tudja, hogy mik azok
- ügyfelekkel utólag is megőrizni a jó viszonyt telefonon/személyesen/e-mailen
- minden erőddel a csapat fejlődését segíteni, nem pedig csak meghúzódni a háttérben
Te vagy a mi emberünk, ha:
- szívesen és könnyen elbeszélgetsz az emberekkel akkor is, ha bal lábbal keltél fel reggel
- egy problémás helyzetet gyorsan, talpraesetten meg tudsz oldani
- bírod a kemény munkát és nem csak megúszni akarod a feladatokat
- toleráns vagy és alapvető tulajdonságod a pozitív kiszolgálói hozzáállás
- úgy gondolod, egy kis humor mindig jól jöhet
Biztosan előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
- nem vaktában jelentkezel minden hirdetésre, hanem valóban jó lennél erre a pozícióra
- a végzettséged kötődik a kereskedelemhez, netalántán már dolgoztál is értékesítőként
- volt szerencséd faipari tapasztalatot szerezni
- könnyen eligazodsz a marketing világában
- jól megérteted magad németül és/vagy angolul, esetleg oroszul
- Egerben vagy a környékén élsz

És hogy mit is kínálunk Neked?
- havi fix alapbért
- értékesítési jutalékot és egyéb juttatásokat
- hosszú távú munkalehetőséget egy stabil hátterű cégnél
- olyan vezetőséget, akit érdekel a véleményed és segít elérni céljaidat
- kellemes munkahelyi környezetet
- barátságos, támogató közösséget

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük küldd el fényképes, fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat a e-mail címre.
Ismerj meg jobban bennünket!

egerfa.hu Fabók-Fabót Minden, ami Fa!
Fabók-Fabót Webshop (fabokfabot.hu)

Hirdetés azonosító: 150303486

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!