Tulajdonságok

Helység: Eger
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Majoros Hűtő - Klíma Szerviz Eger

Egri cégünk keres 1 fő segédet Hűtő- és Klímaberendezés szerelő kollégáink mellé.

Feltétel:

- érettségi és/vagy hasonló szakirányú végzettség (villanyszerelő, lakatos, stb)
- Előny B kategóriás jogosítvány, pályakezdők (25 év alatt).

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- jó csapat
- munkavégzéshez szükséges minőségi szerszámok
- bejelentett munkaviszony

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal emailban: Majoros Dávidnál , maudio.hu@gmail.com
Feladás dátuma: június 27. 19:25.

Térkép

Cím: Heves
Eger

Kapcsolatfelvétel