Bruttó bér: 74  Ft Bruttó bér: 72  Ft Bruttó bér: 79  Ft Bruttó bér: 76  Ft Bruttó bér: 80  Ft Bruttó bér: 100  Ft Bruttó bér: 71  Ft Bruttó bér: 78  Ft Bruttó bér: 75  Ft Bruttó bér: 70  Ft
Kiemelt!

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Helység: Hatvan
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Minőségellenőr
Cégnév: HCN Partners Zrt

Figyelem! A hatvani Bosch-ba, minőség-ellenőri munkára, több műszakos munkarendbe keresünk: főként férfi munkaerőt!
Elvárás: minimum szakmunkás végzettség, monotónia tűrés, rugalmasság vállalás.
Előny: minőség-ellenőrzésben szerzett tapasztalat, saját autó.
Színtévesztés kizáró ok!
Bejárás: egyénileg, tömegközlekedéssel, vagy saját autóval!
Jelentkezéséhez feltétlen csatolja szakmai önéletrajzát és a legmagasabb iskolai végzettségét igazoló okmány fotóját, elérhetőségeit stb.!
Feladás dátuma: november 11. 17:31.

Térkép

Cím: Heves
Hatvan

Kapcsolatfelvétel