Személy- és teherautó alkatrész értékesítő állás Hatvanban

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
LÁNG Kereskedelmi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi Lkq csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., hatvani telephelyére keres Személy- és teherautó alkatrész értékesítő kollégát, aki ismeri a teherautó alkatrészeket is és gyorsan megtalálja a közös hangot a vevőinkkel!

Főbb feladatok:
- A partnerek részéről beérkező igények szakszerű kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése,
- Kamion és teherautó javítókkal való kapcsolattartás,
- Teherautó alkatrész megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés,
- Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás.

Elvárások:
- Legalább 3 év kamionalkatrész értékesítő munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat,
- Kamion gyári alkatrészkereső programok felhasználó szintű ismerete,
- Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (Excel, World, Outlook),
- Önállóság,
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
- Rugalmasság, csapatszellem.

Előnyt jelent:
- Autóalkatrész és gépjármű szerkezettani és javítási ismeretek

Amit nyújtunk:
- Együttműködő csapat, jó hangulat,
- Hétköznapi munkavégzés, hétvégi túlóra lehetőség,
- Bérezés megegyezés szerint,
- Azonnali munkakezdés lehetősége,
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével az e-mail címre.
Kérjük, az email tárgyában jelöld meg: értékesítő

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146468609

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

LÁNG Kereskedelmi Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód