Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Delego Kft

Leírás

LÉpjen Most!!
30.000FT BelÉpÉsi BÓnuszt adunk minden új belépőnek!!
Betanított vágógép-kezelő pozícióba keressük új munkavállalóinkat!!

Br.205.000-260.000 Ft/Hó

-Könnyen megtanulható feladatok
-Azonnali munkába lépési lehetőség

Amit kínálunk:
- Br.950 Ft/óra, próbaidő után Br.1060 Ft/óra
- Br.10.000 Ft JelenlÉti BÓnusz
- 5.000 Ft Cafeteria, próbaidő után 12.500 Ft
- Br. 5.000 Ft MinŐsÉgi BÓnusz
- Hűségprémium
- Negyedéves bónusz
- Hosszútávú,Bejelentett munka

Ingyenes céges buszok számos településről:
Abádszalók,Kunhegyes,Bánhalma,Abony,Cegléd,Nagykőrös, Törtel,Cibakháza,Tiszaföldvár,Martfű,Rákócziújfalu,Rákóczifalvaszandaszőlős,Farmos,Tápiószele,Újszilvás,Karcag,Kisújszállás,Kenderes,Fegyvernek,Törökszentmiklós,Kengyel,Kőtelek,Mezőtúr,Tápióbicske,Nagykáta,Tápiószentmárton,Szarvas,Kunszentmárton,Tiszaalpár,Lakitelek,Tiszakécske,Tiszabög,Tiszapüspöki,Túrkeve,Örményes,Újszász,Zagyvarékas,Vezseny,Tiszavárkony,Tószeg

Telefonon: +36 30/182-6434
Email: jelentkezes@delego.hu
Feladás dátuma: július 11. 19:00.

Kapcsolatfelvétel