Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Bács-Kiskun
Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Szolnoki, beltéri ajtó gyártással foglalkozó cég keres azonnali kezdéssel férfi/női munkatársakat, betanított munkás pozícióba, egy műszakos munkarend, szolnoki telephely:

Elvárások:
o megbízhatóság
o alapfokú iskolai végzettség
o jó állóképesség
o pontosság, önállóság
o rugalmasság
o kézügyesség
o jó fizikum
o terhelhetőség

Előny: Asztalos végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!

Munkaidő:
8 órás folyamatos munkarend
Feladás dátuma: december 8. 07:38.

Kapcsolatfelvétel