Biogáz üzem kezelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Voltrack Energy Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb szakmunkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Voltrack Kik vagyunk?

Magyar tulajdonú integrált energetikai vállalat, mely aktív a megújuló energetikában. Tevékenységünk 3 fő üzletága a naperőmű fejlesztés, a biogáz erőművek üzemeltetése és a villamosenergia szabályozási piac.
Elkötelezettek vagyunk az újszerű, fenntartható és integrált energetikai megoldásokban, amelyeknek köszönhetjük az eddig elért sikereinket és erre alapozzuk a jövőbeli fejlődésünket is.

Feladatok
Biogáz kiserőmű üzemeltetéséhez kapcsolódó tevékenységek elvégzése (megfelelő képzés és oktatást követően)
A biológiai folyamat fenntartásához szükséges feladatok elvégzése (alapanyag beszállítások koordinálása, beszállított mennyiségek dokumentálása,
A biogáz kiserőmű üzembiztonságának fenntartása (kisebb üzem körül javítások, karbantartások önálló elvégzése, egyéb feladatoknál szakcégek koordinálása),
A biogáz erőmű villamosenergia-termeléssel kapcsolatos feladatok ellátása, termelés követése,
Teleszkópos rakódó gép kezelése, alapanyag fogadása és mozgatása az üzem területén,

Tervezett munkarend:
12 órás műszakok (a műszakok utáni 12 órában otthoni készenlét, rendelkezésre állás)
3/6 munkanapos alap munkarend (3 nap munka / 6 nap szabad), ami kiegészül a váltótársak által kivett szabadság és betegszabadság esetén helyettesítéssel,
összesen 2 fő felvételét tervezzük, akik egymás váltótársai

Az álláshoz tartozó elvárások
2-3 éves műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat,
legalább középfokú végzettség,
nyitottság munkáltató által finanszírozott gépkezelői (és más munkához kapcsolódó) szakmai továbbképzésekre,
önálló munkavégzés,
alapszintű számítógép használata (e-mail, Word, Excel, kezelőszoftver használatának elsajátítása),

A pozíció elnyeréséhez előny
gépkezelői jogosítványok megléte,
az alábbi területek valamelyikén szerzett végzettség: villamos, gépész, mezőgazdasági gépész,

Amit kínálunk
versenyképes bérezés bruttó 400 000-500 000 Ft/hó, valamint teljesítmény alapú jutalmazás tipikusan 2 havi munkabér erejéig,
előre lépési lehetőség, a későbbiekben a 3 kezelő közül fogjuk kinevezni a biogáz üzem vezetőjét,
hosszútávú, stabil munkalehetőség,
határozatlan idejű munkaszerződés,
munkába járás költségtérítése,
céges telefon,
munkaruha,
azonnali munkakezdés.

Jelentkezéshez fényképes önéletrajzát a e-mail címre várjuk, "Név_CV" fájl elnevezéssel.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149271081

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 43 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!