Tulajdonságok

Országos
Helység: Ózd
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Azonnali kezdéssel keresünk nagy gyakorlattal rendelkező Co hegesztőket, szerkezet lakatosokat, szemcseszórósokat, festőket és CNC forgácsolókat.

Próba: Hegesztési tesztlap-> pf 15mm tompafüggö gyökátfolyással
->50 centis sarokvarrat.

Szerkezetlakatosoknak követelmény a műszaki dokumentációról önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:
-Szemcseszórós bérezés 800/óra
-megfizetett szakmunkás bérezés 1400-2000
-Egyedi albérletetek 1 ember 1 szoba
-Heti 30 000 Ft fizetés előleg
-normális körülmények műhely munka
-egész évben túlóra lehetőség
-Bejelentett munkahely
-szállás illetve utazás támogatás ( 60-70km-ig )100% -ban
-egyedi termékek gyártása, lemezvastagság 20-80mm-ig
Feladás dátuma: október 18. 12:15.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel