Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 222 000  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó Bruttó bér: 213 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 240 000  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 234 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Oris

Leírás

Tisztelt Munkavállalók!

Szolnok megyei munkaterületre, állandó munkavégzésre, folyamatos hosszútávú munkára,
keresünk Awi hegesztőket, Szerkezetlakatosokat Szerkezetszerelőket, azonnali kezdéssel!

- Awi hegesztők munkaköre a következő,
Rozsdamentes csövek hegesztése, kis és nagy átmérőjű,
1-col-tol a 200 mm átmérőig!
Fal vastagság: 2mm-től 4-mm ig, gyökátfolyással, és öblítéssel.
Főképp előgyártás, de előfordul a helyszíni gyártás is.
Bérezés: 1700ft/N/Ó

Szerkezetlakatosoktól, Szerkezetszerelőktől elvárt a rajzolvasási készség!

Elvégezendő Feladatok: acélszerkezetek helyszíni össze szerelése pl.: lépcsők, korlátok, kisebb-nagyobb pódiumok összeszerelése csapatmunkában.
Ezenkívül már meglévő szerkezetek átalakítása, karbantartása.
Újabb szerkezetek előre gyártása.

Külső szerelésben jártasság előny, de nem feltétel!
Tériszony Kizáró Tényező!

A munka 1 műszakban zajlik 7órától-17-30-ig.
- Fizetés előleg, igény szerint megoldott, heti 20.000
- Vidékről érkezőknek kulturált szállás lehetőség.
- Környékbelieknek bejárás biztosítva, és támogatva 35.000FT-ig.
- Havi Munkaruha hozzá járulás 4000 FT/hó

- Bérezés 1450 FT / Ó
- Jelentkezni érdeklődni folyamatosan lehet, hétvégén Ünnep napok egyaránt szívesen fogadjuk az érdeklődéseiket.
- Tel.: 70-639-73-86
- email.: oris.munkaero@gmail.com
Feladás dátuma: augusztus 10. 19:33.

Kapcsolatfelvétel