Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó
Céges Multirégió Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Hajdú-Bihar, Heves

Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Kecskemét környéki munkavégzéssel keresünk összeszerelő kollégákat ,bútorüzemi betanított munkára!

Az állás mellé ingyenes szállást és utazást biztosítunk
Előleg illetve túlóra lehetőség adott!

Kérlek akkor jelentkezz ha:

- Korrekt , hosszútávú munkát keresel
- Kész vagy utazni
- Betöltötted a 18. életéved és rendelkezel 8 általános
iskolai végzettséggel.

Akár hétvégén is hívható!
Feladás dátuma: augusztus 17. 19:22.

Kapcsolatfelvétel