Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Vezseny
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Hollandia
Munkakör megnevezése: Hentes, Mészáros
Cégnév: Job Service Hungary Kft

- Hollandia területén marhafeldolgozó üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező csontozót és kivágót.

- Marhavágóba tapasztalattal rendelkező dolgozókat, illetve tanulni vágyó fiatalokat keresünk, akik könnyű késes tapasztalattal rendelkeznek.

A szállást és a bejárást a cég állja.

Fizetés 1300-2500 euro között.

Érdeklődni a +36202438681 (Biró Tamás, visszahívja az érdeklődőket) vagy a +3666333476 telefonszámon lehet, az önéletrajzokat pedig a jobservicehun@gmail.com email címre várjuk.

Feladás dátuma: június 25. 10:10.

Kapcsolatfelvétel