(Hirdetésazonosító: 64274029) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 6 468  Ft Bruttó bér: 7 777  Ft Bruttó bér: 6 391  Ft Bruttó bér: 6 237  Ft Bruttó bér: 6 468  Ft Bruttó bér: 6 314  Ft Bruttó bér: 5 390  Ft Bruttó bér: 5 698  Ft Bruttó bér: 5 544  Ft Bruttó bér: 6 083  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Jászberény
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos

Leírás

Gépgyártással foglalkozó cég keres lakatosokat Jászberénybe.

Amit kínálunk:
- 3 műszak
- hosszútávú stabil munkahely
- bejelentett munka
- 50 km-es vonzáskörzetbe útiköltség támogatás vagy szállás biztosítása

Amit kérünk:
- józan életmód
- megbízhatóság
- szakmai tapasztalat

Jelentkezni a 0630/1808888-as telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: október 18. 21:40.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.